Apie projektą

Pačiame Vilniaus miesto centre, istoriniame Naugarduko skvere, teritorijoje, esančioje Pylimo ir Naugarduko gatvių sankirtoje, pastatytas nedidelis 14 butų gyvenamasis namas su komercinėmis patalpomis. Likusių laisvų butų plotų pasirinkimas: nuo 66 kv.m. – 86,66 kv.m.

„Naugarduko namų“ gyventojai galės naudotis visais miesto centro teikiamais privalumais – arti esančiomis įmantriomis kavinėmis, vykstančiais renginiais ir patogiu susisiekimu. Tačiau sugrįžus į savo namus, gyventojai mėgausis ramybe - įrengtas jaukus vidinis kiemas, apželdintas gausybe visžalių augalų, ir žaidimų aikštelė vaikams.

Visos gyventojams skirtos automobilių parkavimo vietos įrengtos po namu esančiame požeminiame garaže. Ten pat numatyti ir buitinių atliekų konteineriai – taip išvengiama nemalonių kvapų bei prasto vaizdo pro langus.

Projekto statybos pradžia – 2017 m. vasara., pabaiga – 2019 m. pradžia. Šiuo metu įregistruota 92 proc. butų baigtumas. Butai - nėra įkeisti bankui.

Projekto vystytojas - UAB "Turto akademija" yra nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros įmonė, kuri kryptingai ir sparčiai plėtoja savo veiklą. Įmonė, išanalizavusi dabartinius vartotojų poreikius, stengiasi pateikti visuomenei kokybišką, naujausias nekilnojamojo turto rinkos tendencijas atitinkantį produktą ir sėkmingai vysto jau trečiąjį gyvenamojo ir komercinio būsto projektą Vilniaus miesto Senamiestyje. Įgyvendindama savo projektus UAB „Turto akademija“ siekia kurti darnią aplinką ir diegti pažangiausias technologijas, naudoti tik tausojančias aplinką ir aukštos kokybės medžiagas.


ATLIEKAMŲ DARBŲ TECH.DETALĖS

Pamatai

Nauji – monolitiniai.

Rūsys

Įrengiamos parkavimo vietos ir sandėliukai. Pagal projektą įrengiama priešgaisrinė signalizacija, dūmų šalinimo sistema, apšvietimas, ženklinimas, vartai, durys.

Išorinės sienos, fasadai

Fasadinės sienos - mūras ir šiluminė vata. Apdailai naudojamos šviesios spalvos klinkerio plytos.

Stogas

Šlaitinis, dengiamas skarda. Lietvamzdžiai ir latakai skardiniai.

Vidinės sienos ir pertvaros

Silikato mūras, tinkas.

Perdangos

Perdangos g/b monolitinės.

Langai, balkoninės durys ir palangės

Mediniai dviejų paketų trijų stiklų langai su įfrezuota orlaide. Langai į gatvės pusę – papildomai izoliuoti nuo garso, specialiais garsui nepralaidžiais stiklo paketais.

Durys

Įėjimo į butą/patalpą durys – „Šarvo“ tipo, su dviem užraktais ir akute.

Grindys

Betono išlyginamasis sluoksnis.

Balkonai

Metaliniai turėklai.

Šildymas

Pagal technines sąlygas nuo centralizuotų miesto tinklų. Centrinė kolektorinė dvivamzdė šildymo sistema, suderinta su grindų šildymu svetainėje, koridoriuje ir vonioje. Kiekvienam butui/patalpai atskirai įrengiamas šilumos apskaitą fiksuojantis skaitiklis, kuris sumontuojamas bendro naudojimo laiptinėse. Karštas vanduo ruošiamas namo šilumos punkte, įrengtas nuotolinis šilumos ir karšto vandens suvartojimo nuskaitymas.

Vėdinimas

Natūrali ventiliacija per suprojektuotas ventiliacijos šachtas. Oro patekimas – per langus.

Elektra

Butuose - išvedžiota elektra ir apšvietimo laidai, tad naujakuriams nereikia papildomų investicijų įsirengiant buto apdailą. Bendrose patalpose bus įrengti šviestuvai su LED lempomis.

Liftas

Įrengiamas liftas, kuris leidžiasi ir iki požeminio parkavimo aikštelės.

Laiptinės, holai, laiptų aikštelės, koridoriai

Grindys - natūralaus akmens apdaila. Sienos ir lubos – glaistytos, dažytos. Turėklai metaliniai su mediniais porankiais.

Aplinkos sutvarkymas

Kiemo dangai naudojamos trinkelės. Dalis sklypo apželdinama veja. Įrengiama vaikų žaidimo aikštelė.